KROK 1

Posiadasz nieruchomości
w  kilkuset lub
więcej niż 1000 gmin w Polsce.

KROK 2

Chcesz generować  i wysyłać deklaracje nawet do 10 razy szybciej niż do tej pory przy angażowaniu minimum zasobów.

KROK 3

W  5 sekund  wypełnij poniższy formularz.

Nasz doradca skontaktuje się z Tobą i zaprezentuje  demo produktu.

Umów się na spotkanie z naszym ekspertem.

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat automatycznego generatora podatku od nieruchomości I-RET umów się na demonstracje narzędzia. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania. Zostaw swoje dane a skontaktujemy się z Tobą.

  Administratorem danych osobowych jest Grupa GWW (Ladziński, Cmoch i Wspólnicy Sp. k., JPK-Insight Sp. Z o.o. zwane dalej Grupą) z siedzibą w Warszawie, ul. Dobra 40, 00-344 Warszawa (dalej „GWW TAX”). Przetwarzamy Twoje w/w dane w celu:
  - kontaktowania się w sprawie bezpłatnej weryfikacji plików JPK_VAT
  - informowania o wykonywaniu zawodu oraz działalności z nim związanej, o ile wyrazili Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych
  Mają Państwo prawo żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, oraz ograniczenia przetwarzania. Macie Państwo prawo do wniesienia sprzeciwu z przyczyn związanych ze swoją szczególną sytuacją wobec przetwarzania Twoich danych w ww. celach. Przysługuje Państwu skarga do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.

  Możecie Państwo wycofać zgodę w dowolnym momencie. Wycofanie w/w zgód następuje poprzez formularz. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność komunikacji której dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

  Aplikacja JPK Insight została stworzona przez kancelarię GWW

  GWW jest jedną z wiodących firm prawniczych w Polsce. Istnieje od 1996 roku. Zatrudnia blisko 120 prawników, wśród których ponad połowa to radcowie prawni, adwokaci oraz doradcy podatkowi.