Kontakt

JPK Insight we współpracy z doradcami podatkowymi kancelarii prawno-podatkowej GWW tworzy i rozwija unikalne na rynku narzędzia informatyczne, do automatyzacji procesów finansowo księgowych. Pomagamy firmom w automatyzacji procesów, porządkowaniu i uzyskaniu wysokiej rzetelności danych, unikaniu pomyłek i minimalizacji  ryzyka podatkowego.

Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z nami:

 • Michał Rogowski, Dyrektor ds. Sprzedaży, tel. 606 228 128, mrogowski@jpk-insight.eu
 • Andrzej Marton, Dyrektor ds. Rozwoju, andrzej.marton@gww.pl

Główna siedziba JPK Insight znajduje się w Elektrowni Powiśle:

ul. Dobra 40 | 00-344 Warszawa
tel. +48 604 559 211
fax: +48 22 212 00 01

biuro@jpk-insight.eu

Zamów badanie pliku JPK
i porozmawiaj z naszym ekspertem.

Chcesz sprawdzić poprawność Twojego pliku JPK VAT. Chcesz uniknąć kary finansowej 500 zł za każdą nieprawidłowość i ograniczyć ryzyko podatkowe. Porozmawiaj z nami.

  Administratorem danych osobowych jest Grupa GWW (Ladziński, Cmoch i Wspólnicy Sp. k., JPK-Insight Sp. Z o.o. zwane dalej Grupą) z siedzibą w Warszawie, ul. Dobra 40, 00-344 Warszawa (dalej „GWW TAX”). Przetwarzamy Twoje w/w dane w celu:
  - kontaktowania się w sprawie bezpłatnej weryfikacji plików JPK_VAT
  - informowania o wykonywaniu zawodu oraz działalności z nim związanej, o ile wyrazili Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych
  Mają Państwo prawo żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, oraz ograniczenia przetwarzania. Macie Państwo prawo do wniesienia sprzeciwu z przyczyn związanych ze swoją szczególną sytuacją wobec przetwarzania Twoich danych w ww. celach. Przysługuje Państwu skarga do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.

  Możecie Państwo wycofać zgodę w dowolnym momencie. Wycofanie w/w zgód następuje poprzez formularz. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność komunikacji której dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.