Napędzamy do działania

Twórca aplikacji JPK Insight - firma GWW - jest jedną z największych firm prawniczych w Polsce. Istnieje od 1996 roku. Obecnie zatrudnia blisko 120 prawników, wśród których większość to radcowie prawni, adwokaci oraz doradcy podatkowi.

Mamy przyjemność poinformować, że w rankingu najlepszych firm doradztwa podatkowego Rzeczpospolitej praktyka podatkowa GWW otrzymała nagrody za:

INNOWACYJNE ROZWIĄZANIE za modułowy system IT do zarządzania informacją podatkową o nazwie „e-SHIP by GWW”, który wspiera firmy w wypełnianiu obowiązków wobec fiskusa i automatyzuje procesy podatkowe;

PRESTIŻOWĄ WYGRANĄ PRZED SĄDAMI i wykreowanie korzystnej linii orzeczniczej, a w efekcie niedopuszczenie do zawieszenia biegu terminu przedawnienia w setkach postępowań.

Jesteśmy szczególnie dumni z nagrody w pierwszej kategorii – Innowacyjne rozwiązanie – gdyż każdy kolejny moduł systemu „e-SHIP by GWW” powstawał w ścisłej współpracy z Państwem i stanowił odpowiedź na wyrafinowane potrzeby biznesowo-technologiczne naszych klientów.

 

Satysfakcja i sukces są tym większe, iż Kapituła rankingowa oceniała wiodące, dostępne dziś na rynku rozwiązania informatyczne, które wspierają proces rozliczenia i raportowania zobowiązań podatkowych. Konkurowaliśmy więc z największymi firmami prawniczymi i podatkowymi, w tym Wielką Czwórką oraz z ich topowymi narzędziami IT opracowanymi dla celów podatkowych.

GWW

W międzynarodowych Rankingach kancelarii i firm prawniczych niezmiennie od 2007 roku GWW jest liderem w zakresie doradztwa prawnego dla firm z branży telekomunikacja, media, nowe technologie (TMT).

Oferujemy kompleksowe doradztwo prawne i podatkowe we wszystkich sprawach związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej. Mamy bogate doświadczenie oraz szerokie kompetencje w obsłudze skomplikowanych transakcji, w tym fuzji i przejęć, w obsłudze korporacyjnej, jak również – unikalne na polskim rynku – kompetencje w doradztwie prawnym na rzecz podmiotów działających na rynkach regulowanych.

120

Radców prawnych i prawników